Ethereum Nasıl Alınır?

Kripto para borsalarına her geçen gün yeni alt coinler eklenmeye devam ederken, Bitcoin’in yeri alması düşünülen kripto paralar ön plana çıkmaya ve piyasa değerini artırmaya devam etmektedir. Yaşadığı hızlı yükselişler ile Bitcoin ile karşılaştırılan Etherum, piyasa hacmi bakımından Bitcoin’in arkasından ikinciliği devraldı. Etherum satın almak için Bitcoin gerekmekte olup, güvenilir Bitcoin ve Ethereum borsalarına kayıt olarak kolayca Etherum satın alabilirsiniz.

Ethereum Fiyatı

Ethereum fiyat grafiği, tüm kripto paralarda olduğu gibi dalgalı bir seyir izlemektedir. Yüksek volatiliteye sahip olan Ethereum, bu yönü ile kısa vadede para kazanmak isteyen yatırımcıların gözdesi haline gelmiştir. 20 gün içerisinde 190 Dolar civarında değer artışı yaşaması, Ethereum’un neden yatırımcıların gözdesi haline geldiğini anlatmak için yeterli olacaktır.

Görüldüğü gibi Ethereum değeri Dolar ile belirlenmekte olup Türk yatırımcılar, Ethereum’un yaşadığı değer artışlarına ilave olarak Türk Lirası’na karşı Dolar’ın değer kazanması ile de kazanç sağlayabilmektedir. Temmuz ayına 472 Dolar ile başlayan Ethereum, 6 Temmuz itibari ile 471 Dolar seviyesindedir. Ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Dünya’da Ethereum’u popüler hale getiren kırılma anı, 8 Mayıs sonrasında yaşanmış olup kısa sürede ciddi yükseliş yaşayan Ethereum, kendisine pek çok yatırımcı bulmuştur. Şimdiki değeri düşünülünce, uzun bir süre 10 Dolar seviyelerinde işlem gören bu kripto paranın yatırımcılarına uzun vadede Dolar cinsinden yüzde 5000’ne yakın para kazandırdığı açıkça görülecektir.

Ethereum Piyasası

Ethereum’un sahip olduğu;

  • Güvenilirlik,
  • Aksama yaşanmaması,
  • Merkezi olmaması,
  • Yolsuzluğa karşı dayanıklı olması,
  • kişilerce Değiştirilemez olması

Avantajlar, Ethereum grafik türlerinde açıkça görüleceği gibi kısa sürede Bitcoin’in ardından ikinci değerli kripto para haline gelmesini sağladı. Üreticisi tarafından geleceğin petrolü olarak adlandırılan Ethereum’un, internet bağlantıları için vazgeçilmez teknoloji haline geleceği düşünülmektedir. Türkiye üzerinde faaliyet gösteren pek çok online platformda Ethereum yorum ve öneriler mevcuttur.

Bu yorumları yapanların pek çoğu Ethereum yatırımcıları olduğu gibi ekonomi ve kripto para uzmanları da yorumlarını bu platformlar üzerinden yapmaktadır. Pek çok kişi tarafından geleceğin teknolojisi olarak görülen Ethereum’a yatırım yapmak oldukça mantıklı görülürken, pek çok yatırımcı da Ethererum piyasa büyüklüğünün doyuma ulaştığını düşünmektedir. Ülkemiz vatandaşlarının yatırım yapmadan önce tüm yorumları okuyarak iyi araştırmalar yapmalarını, dünyada yaşanan tüm gelişmeleri takip etmelerini ve Ethereum’un sahip olduğu grafikleri iyice incelemelerini tavsiye ederiz. Tüm yatırım araçlarında olduğu gibi Ethereum yatırımlarında da yatırım kararları yatırımcının kendisi tarafından verilmelidir.

Sitemize abone olarak en yeni bilgilere ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. TamamDetaylı bilgi için tıklayınız.