Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2019


Kredi kartları bireylerin günlük gereksinimlerini ya da aciliyet gerektiren gereksinimlerini karşılayabilmeleri adına nakit paranın yerini tutan bir ödeme yöntemi olarak görülebilir. Günlük yaşam içinde aciliyet durumunda kişilerin nakitlerinin bulunmaması ve gerekseme kredilerinin derhal çıkmaması durumunda bireyler kredi kartı açtırma yoluna başvururlar. Bankaların kredi kartlarını 1 gün içinde çıkartmaları da bireylerin ihtiyaçlarının giderilmesinde mühim bir etken olarak rol oynar.

Garanti Bankası Kredi Kartı

Türkiye’de en fazla kredi kartı kullandıran bankaların en başlangıcında Garanti Bankası gelir. Bunun sebebi ise hem süratli bir halde kredi kartının çıkartılması hem de bonus özellikli kredi kartları ile beraber müşterilerinin yapmış olduğu alışverişlerde para puan kazandırmasıdır.  Kredi kartı alabilmek için şubeye gidilebilir ya da web sitesi üstünden kredi kartı başvurusu yapılarak kart şubeye geldiği vakit gidip alınabilir. Garanti Bankası kredi kartı talebinde bulunabilmek için kişi 444 0 333 numarası üzerinden detaylı bilgi alabilir.

Bankanın resmi web sitesi: https://www.garanti.com.tr

İş Bankası Kredi Kartı

Süratli ve güvenli bir halde kredi kartı çıkartan bankalardan bir tanesi de İş Bankası’dır. Maximum özelliğine haiz olan İş Bankası kredi kartları birbirinden çeşitli avantajları da müşterisine sunar. Kredi kartı başvurusunu kişi kendisine yakın olan bir İş Bankası şubesinden gerçekleştirebileceği şeklinde 0850 724 0 724 hatlı numarayı arayarak da kart talebinde bulunabilir. Ferdin kredi kartı şubeye geldiği vakit irtibata geçilerek şubeden kartı alması talep edilir.

Bankanın resmi web sitesi: https://www.isbank.com.tr/

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı

Kredi kartı mevzusunda çeşitli imkanları ile beraber müşterilerine imtiyaz tanıyan bankalardan bir tanesi de Yapı kredi Bankası’dır. Kredi kartı hususunda Türkiye’de hizmet veren bankalar içinde önder konumda olan Yapı kredi Bankası’ndan SMS yöntemi ile birlikte kart başvurusu yapmak mümkündür. Kişi istediği kartın adını boşluk bırakarak Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını yazarak 4421’e kısa bildiri atabilir. Bu bildiri sonrasında ferdin kredi kartı talebi sisteme alınarak ikametgahına en yakın olan şubeye kartın gönderimi sağlanır. Bunun yanı sıra şubeye gidilerek ya da alan kişi hizmetleri aranarak da kart talebinde bulunulabilir.

Bankanın resmi web sitesi: https://www.yapikredi.com.tr/

Genel Bilgilendirme

Yazımız içerisinde vermiş olduğumuz bilgilerin en güncel hallerini bankaların resmi web sitesi üzerinden yada ilgili bankanın çağrı merkezinden edinebilirsiniz.

Girmiş olduğunuz web sitesinde mutlaka SSL yani güvenli kilit ibaresi olduğundan emin olarak hareket ediniz.


Sitemize abone olarak en yeni bilgilere ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

 

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. TamamDetaylı bilgi için tıklayınız.